: Покупка квартиры в ипотеку. Как взять в ипотеку квартиру быстро. Квартира в ипотеку от застройщика. Снять квартиру длительно без посредников. Быстро снять квартиру без посредников недорого. Снять квартиру посуточно без посредников. Сделать теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол электрический своими руками. Инфракрасный теплый пол своими руками.
Ремонт компьютера своими руками. Как взять кредит малому бизнесу без поручителей. Помощь малому бизнесу кредиты. Новые серверы world of warcraft. Все популярные серверы world of warcraft. Играть бесплатно в world of warcraft. Чертежи фрезерного станка по дереву. Качественные чертежи самодельных фрезерных станков. Чертеж фрезерного станка. Оценка стоимости недвижимости. Узнать рыночная оценка недвижимости. Оценка рыночной стоимости недвижимости. Хороший ремонт компьютеров срочно. Ремонт компьютеров на дому. Кредит на развитие малого бизнеса.

 Дзвоніть прямо зараз: +38(066) 394-97-71, +38(096) 652-90-66, 
wvef.org
спасибо ivideosoft.com

Декоративне покриття

    
     WINSHIELD UVX – спеціально розроблена плівка ПВХ/ПММА для ламінування вікон, дверей, панелей та інших виробів як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування.
     Продукція марки WINSHIELD UVX стала популярною завдяки своїм унікальним дизайнерським якостям, міцності, гнучкості, надійності та простоті у використанні.
     Широкий асортимент деревинної текстури найсучасніших кольорів робить покриття незамінним оздоблювальним матеріалом. Працювати з плівкою легко та просто.
     Протягом багатьох років вона не потребує будьякого додаткового догляду, зберігаючи при цьому чудовий зовнішній вигляд.
 
Плівка WINSHIELD UVX пропонує нові можливості декорування профілів та панелей:
  • кольори, дизайн та текстури стають окрасою для будь-яких будівельних елементів і надають їм елегантного та неповторного вигляду;
  • вікна та двері, ламіновані плівкою, підкреслюють архітектурний стиль;
  • широкий вибір дизайнерських рішень, що надає простору для творчості та індивідуального пошуку;
  • віконно-дверні конструкції, декоровані WINSHIELD UVX, більш гармонійно та естетично поєднуються з інтер’єрами та екстер’єрами приміщень, створюючи оригінальний дизайн.


Структура та технології WINSHIELD UVX

Відмінні дизайнерські властивості WINSHIELD UVX TM є основним, але не єдиним її призначенням.
 

Сучасна технологія WINSHIELD UVX
 

WINSHIELD UVX TM є двошаровим покриттям. В основі її структури полівінілхлорид (ПВХ). Зовні WINSHIELD UVX TM покрита прозорим поліметилакрилатом (ПММА).
Наявність акрилового шару гарантує погодостійкість (стійкість до перепадів температур, холоду, спеки, вологи тощо), а також захист від вигорання кольору під впливом шкідливого UV ультрафіолетового випромінювання. Завдяки поліметилакрилату WINSHIELD UVX TM придатна для зовнішнього застосування та є довговічним матеріалом.

 
Наступне покоління WINSHIELD PVDF TM є тришаровим покриттям ПВХ+ПММА+ПВДФ.
Полівінілденфторид (ПВДФ) значно підвищує ступінь захисту плівки від ультрафіолетового випромінювання та зовнішніх погодних умов. WINSHIELD PVDF TM є більш стійким до екстремальних погодних умов, UV ультрафіолетового проміння та більш довговічним у експлуатації покриттям.

 

 

Новітня технологія WINSHIELD PVDF TM
(Next Generation)

 

ПВХ плівка WINSHIELD UVX спеціально розроблена для забезпечення привабливого і довговічного покриття вікон і дверей з ПВХ, алюмінієвих профілів та облицювальних («сандвіч») панелей.
Уся плівка WINSHIELD UVX виготовляється на основі якісного напівжорсткого полівінілхлориду, має акриловий прошарок, що захищає від ультрафіолетових променів та гарантує стійкість кольору при зовнішньому використанні.

Використання новітньої технології Color Shield захищає віконні рами від нагрівання (інфрачервоного проміння), що спричиняє деформацію конструкцій. Завдяки високій термостійкості та стійкості до атмосферного впливу ламінат WINSHIELD UVX якнайкраще підходить для використання в жорстких кліматичних зонах.
Стійкі кольори та міцна поверхня WINSHIELD UVX гарантують довгострокову експлуатацію в будьяких умовах.
Плівки WINSHIELD UVX забезпечують виробників вікон ПВХ високоякісною та естетичною продукцією, що наділена довговічністю, не потребує додаткового технічного обслуговування та гарантує позаконкурентний дизайн виробів.

 

Асортимент кольорів WINSHIELD UVX
 

      Складська програма – 4 кольори

Golden oak
(золотий дуб)
Mahogany
(махагон)
Dark oak
(темний дуб)
Nussbaum
(горіх)


      Програма під замовлення (спецколір)*

Pine tree
(сосна)
  Gloudy grey
(сірий)
Chocolate brown
(коричн. шокол.)
     
       

* Наявність кольору та вартість уточнювати у менеджера.

 

лучшие игры
 Металопластикові вікна Івано-Франківськ
 КОНТАКТИ
Про компацію Профільні системи Склопакети Фурнітура
 Сайти для бізнесу: www.site.if.ua (050) 71-44-547