: Покупка квартиры в ипотеку. Как взять в ипотеку квартиру быстро. Квартира в ипотеку от застройщика. Снять квартиру длительно без посредников. Быстро снять квартиру без посредников недорого. Снять квартиру посуточно без посредников. Сделать теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол электрический своими руками. Инфракрасный теплый пол своими руками.
Ремонт компьютера своими руками. Как взять кредит малому бизнесу без поручителей. Помощь малому бизнесу кредиты. Новые серверы world of warcraft. Все популярные серверы world of warcraft. Играть бесплатно в world of warcraft. Чертежи фрезерного станка по дереву. Качественные чертежи самодельных фрезерных станков. Чертеж фрезерного станка. Оценка стоимости недвижимости. Узнать рыночная оценка недвижимости. Оценка рыночной стоимости недвижимости. Хороший ремонт компьютеров срочно. Ремонт компьютеров на дому. Кредит на развитие малого бизнеса.

 Дзвоніть прямо зараз: +38(066) 394-97-71, +38(096) 652-90-66, 
wvef.org
спасибо ivideosoft.com

Фурнітура дверна

Дверна фурнітура - це додаткові матеріали, без яких неможлива повноцінна функціональність будь-яких дверей. Дверна фурнітура включає в себе такі елементи, як дверні ручки, доводчики дверей, дверні замки, дверні петлі та ін.
 
Дверні ручки
Стаціонарні (офісні ручки)
Для встановлення на офісні двері і вхідні групи магазинів, використовуються стаціонарні дверні ручки (так звані «офісні ручки» або «скоби»). Більшість з них мають С- і П-подібну форму.
Виготовляються стаціонарні дверні ручки з гарячепресованого алюмінієвого сплаву, а спеціально розроблене кріплення основи забезпечує швидке встановлення та міцну і довговічну фіксацію ручки до дверного полотна.
Кріплення для стаціонарної ручки складається з двох шпильок діаметром 8 мм, з правою і лівою різьбою на кожній; з чотирьох циліндричних гайок (дві з правою різьбою, дві з лівою), які запресовані в дверну ручку, і чотирьох шайб, дві з яких, при обертанні вкручують шпильки в циліндричні гайки.
Покриття офісних ручок - полімерно-порошкове. Це визначає довгий термін їх експлуатації. Стандартні кольори – білий, коричневий.

 
Нажимні ручки
Дверна нажимна ручка ідеально підходить для металопластикових (ПВХ) дверей з шириною профілю до 70 мм. Дверна нажимна ручка має пружинний механізм і схований варіант кріплення, що дозволяє уникнути провисання ручки в процесі експлуатації і забезпечує естетичний зовнішній вигляд після встановлення. Дверна нажимна ручка може бути використана для комплектації врізних замків з клямкою (язичком) і встановлена на праві і ліві стулки дверей з металопластикового профілю. Доступні кольори – білий, коричневий.
Дверні петлі
Не менш важливою частиною фурнітури для дверей є дверні петлі. Найчастіше дверні ручки визначають той стиль, в якому будуть підібрані й дверні петлі. Дверні петлі також є одним з елементів, що призначений для забезпечення безпеки приміщення. Якщо дверна петля оснащена механізмом проти зняття, закриті двері практично неможливо зламати.

Elephant
Модель Elephant. Технічні характеристики:
Для ваги стулки до 120 кг;
По ширині +10 / -5 мм;
По висоті + 5 мм;
Притиск ± 0,75 мм;
Зсув центру обертання в рамній петлі на ± 1 мм;
Для систем профілів ПВХ з наплавом 14 - 21 мм;
Висота підбирається за допомогою пластин (1 мм) в комплекті
Модель Elephant Junior. Технічні характеристики:
Для ваги стулки до 90 кг;
По ширині +10 / -5 мм;
По висоті + 5 мм;
Притиск ± 0,75 мм;
Зсув центру обертання в рамній петлі на ± 1 мм;
Для систем профілів ПВХ з наплавом 14 - 21 мм;
Висота підбирається за допомогою пластин (1 мм) в комплекті
 
Fapim
Петлі FLORENCE

Петлі Florence на українському ринку є одними з найбільш відомих петель в своєму сегменті. Петлі FLORENCE - це єдина продукція в асортименті компанії Fapim SpA, призначена для дверей з ПВХ профілю. При використанні даного виду петель максимальна вага конструкції становить 125 кг. Представниками даного сімейства є петлі FLORENCE 80 і FLORENCE 105.
Деякі властивості петель серій FLORENCE 80 і FLORENCE 105:
  • перша модель застосовується для дверей з шириною профілю 80 мм, а друга для профілів з шириною 105 мм;
  • петлі виготовлені з високоміцного літієвого сплаву;
  • матеріал осі діаметром 12 мм - нержавіюча сталь;
  • забезпечується широкий діапазон регулювань;
  • конструктив забезпечує протизламні функції.

 

Дверні замки

Недоторканність приміщення забезпечують у першу чергу дверні замки. Сучасні дверні замки є механізмами, які поєднують в собі складні замикаючі комбінації, що унеможливлюють проникнення в приміщення сторонніх осіб.
 
Замки Kale

Дверні замки турецької фірми Kale позиціонуються на світовому ринку замкової продукції як найбільш прийнятні за ціною для споживача і відрізняються високою якістю виготовлення, надійністю і стійкістю до злому. Фірма Kale є однією з небагатьох, яка випускає кілька серій дверних циліндрових замків для вузькопрофільних дверей товщиною від 30 мм, виготовлених з алюмінію чи пластику. Чудовою особливістю такого типу замків є можливість їх встановлення на нестандартні двері, наприклад, в двері з ПВХ-профілю зі склопакетом, і навіть є серія замків, які встановлюються в розсувні двері. Циліндрові врізні замки Kale випускаються із засувкою або без, оснащені ручкою і мають хороші показниками зломостійкості. Замки цієї серії ідеально підходять для встановлення на вхідні двері житлових будинків і офісів, а також у двері приміщень, які не містять матеріальних цінностей.


Замки-рейки
Замки-рейки забезпечують надійний притиск стулки до рами в 5-6 точках. Це визначає достатню щільність закривання дверей і виключає порушення геометрії профільної системи, а, як результат, можливість продування дверної конструкції. Механізм роботи замків-рейок досить простий і при цьому дуже надійний. Обертання ключа стандартно блокує основний замок; підняттям ручки можна синхронно управляти усіма елементами замикання.
Замки-рейки поділяються на дві групи за методом замикання:

Клямка (під нажимний гарнітур);
Засувка + ригель під ключ.

Переваги замків-рейок:
  • Всі рухомі елементи замка виготовляються з високоміцних сплавів.
  • Не вимагають додаткового обслуговування (рухомі елементи попередньо змащені).
  • Високоміцне гальванічне (додатково лаковане) покриття забезпечує надійний антикорозійний захист.
  • Повністю універсальні і підходять для всіх видів ПВХ профілів (в т.ч. праве / ліве відкривання).

 

Дверні доводчики

Доводчики управляють відкриттям і закриттям дверей, захищаючи таким чином замки та дверні конструкції, а також виконують теплоізоляційну і протипожежну функцію.Підбирається доводчик в залежності від ваги дверей, її ширини та ваги. Дверний доводчик необхідний на дверях офісів та дверях інших приміщень, які часто відвідують.Взимку доводчик зберігає тепло, а влітку кондиційоване повітря.
Доводчики GEZE
Доводчики GEZE, німецького виробництва, вирізняються високою надійність і якістю. Компанія GEZE має власний технологічний центр, де основний наголос ставиться на розвитку нововведень і індивідуальних рішень для клієнтів. Дверні доводчики GEZE - одні з найбільш відомих на світовому ринку. Сьогодні компанія GEZE пропонує широкий асортимент продукції, відкриває багато можливостей при максимальній якості і простоті встановлення. У дверний техніці GEZE є всі популярні параметри ширини й вагові характеристики стулок дверей, при цьому залишається можливість індивідуальних налаштувань. 


лучшие игры
 Металопластикові вікна Івано-Франківськ
 КОНТАКТИ
Про компацію Профільні системи Склопакети Фурнітура
 Сайти для бізнесу: www.site.if.ua (050) 71-44-547