: Покупка квартиры в ипотеку. Как взять в ипотеку квартиру быстро. Квартира в ипотеку от застройщика. Снять квартиру длительно без посредников. Быстро снять квартиру без посредников недорого. Снять квартиру посуточно без посредников. Сделать теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол электрический своими руками. Инфракрасный теплый пол своими руками.
Ремонт компьютера своими руками. Как взять кредит малому бизнесу без поручителей. Помощь малому бизнесу кредиты. Новые серверы world of warcraft. Все популярные серверы world of warcraft. Играть бесплатно в world of warcraft. Чертежи фрезерного станка по дереву. Качественные чертежи самодельных фрезерных станков. Чертеж фрезерного станка. Оценка стоимости недвижимости. Узнать рыночная оценка недвижимости. Оценка рыночной стоимости недвижимости. Хороший ремонт компьютеров срочно. Ремонт компьютеров на дому. Кредит на развитие малого бизнеса.

 Дзвоніть прямо зараз: +38(066) 394-97-71, +38(096) 652-90-66, 
wvef.org
спасибо ivideosoft.com

Основні виробничі процеси

Перш ніж у вашому будинку з’являться стильні білосніжні пластикові вікна, вони проходять складний виробничий процес. Ми хочемо ознайомити Вас із спрощеним описом виготовлення вікон, щоб Ви мали уявлення в цілому про етапи виробничого процесу.

 
Перше, з чого починається виробництво вікон, це нарізка ПВХ (полівінілхлорид) профілю, який використовується для виготовлення рами, стулки вікна, а також віконної перегородки (імпоста). Відповідно до розмірів замовленого вікна, оператор нарізає необхідну кількість заготовок профілю заданої довжини. Нарізуються заготовки двоголовимиавтоматичними пилами Rapid, які дозволяють нарізати профіль з правильними кутами зточністю різу 0,01мм, не допускаючи при цьому помилок і дотримуючись європейського стандарту.
 
 
Важливим етапом виробництва є зварювання заготовок із ПВХ профілю, яке відбувається на чотирьохголовому зварювально-зачисному комплексі SV-800 компанії Urban, що дозволяє чітко відповідно до розмірів (з можливою похибкою до 0,1мм), та з правильною геометрією зварити ПВХ профіль. У результаті виходить заготовка майбутнього пластикового вікна. Після цього заготовка по конвеєрній лінії відправляється до зачисного станка, який фрезерує кути та, за допомогою ножів знімає зайвий наплав, що утворився під час зварювання, надаючи вікну естетичного вигляду.
 
Для того, щоб забезпечити наші вікна якісними склопакетами, нами була закуплена і встановлена високопродуктивна лінія по виробництву склопакетів австрійської компанії LisecЗа допомогою австрійських спеціалістів була освоєна технологія виробництва одно- і двокамерних склопакетів різних товщин з використанням не тільки звичайного флоат-скла, але й енергозберігаючого (з м’яким покриттям), тонованого, дзеркального та інших видів скла.
 
Невід’ємним етапом у виробництві металопластикових вікон є встановлення склопакетів. Працівники вмонтовують склопакет, після чого за допомогою пластикових пластин розклинюють склопакет у стулці й рамі вікна для максимальної міцності металопластикової конструкції. Порізка штапиків виконується спеціальними пиламиRapid, що забезпечує точність порізки до 0,01 мм.  Попередньо нарізані штапики встановлюються у відповідні пази для кінцевої фіксації склопакету у вікні.
 
Кінцевим етапом виробництва є контроль якості металопластикового вікна, яке здійснюється кваліфікованим працівником на спеціальному стенді, що імітує отвір вікна. Саме завдяки цьому можна побачити та усунути всі недоліки, які можуть виникнути під час монтажу.
     
     
     
     
     
     
     
     
     
лучшие игры
 Металопластикові вікна Івано-Франківськ
 КОНТАКТИ
Про компацію Профільні системи Склопакети Фурнітура
 Сайти для бізнесу: www.site.if.ua (050) 71-44-547