: Покупка квартиры в ипотеку. Как взять в ипотеку квартиру быстро. Квартира в ипотеку от застройщика. Снять квартиру длительно без посредников. Быстро снять квартиру без посредников недорого. Снять квартиру посуточно без посредников. Сделать теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол электрический своими руками. Инфракрасный теплый пол своими руками.
Ремонт компьютера своими руками. Как взять кредит малому бизнесу без поручителей. Помощь малому бизнесу кредиты. Новые серверы world of warcraft. Все популярные серверы world of warcraft. Играть бесплатно в world of warcraft. Чертежи фрезерного станка по дереву. Качественные чертежи самодельных фрезерных станков. Чертеж фрезерного станка. Оценка стоимости недвижимости. Узнать рыночная оценка недвижимости. Оценка рыночной стоимости недвижимости. Хороший ремонт компьютеров срочно. Ремонт компьютеров на дому. Кредит на развитие малого бизнеса.

 Дзвоніть прямо зараз: +38(066) 394-97-71, +38(096) 652-90-66, 
wvef.org
спасибо ivideosoft.com

 

Німецька компанія URBAN була заснована ще в середині минулого століття. З тих пір підприємство розвивається і вдосконалює технології виробництва ПВХ вікон. Розширюється виробництво, модернізується обладнання, збільшується ринок збуту, але філософія підприємства, його основний принцип роботи - “Все з одних рук” - залишається незмінним.   Для фірми URBAN найвищою метою у виробництві, управлінні і обслуговуванні клієнтів є якість виготовленого продукту, його надійність. URBAN - Ваш надійний партнер на наступне тисячоліття!


Сьогодні торгова марка aluplast ® займає вже третє місце на загальноєвропейськомурівні і п'яте місце в світі. В даний час в компанії aluplast зайняті 1300 співробітників, 650з них тільки в Німеччині. Мережа виробництв та збуту aluplast включає в себе 24 компанії, що обслуговують понад 1000 клієнтів у різних країнах світу. Обсяг виробництва промислової групи aluplast становить приблизно 150 000 тонн ПВХ в рік, аце більше 10 мільйонів віконтільки в Німеччині в містах Карлсруе та Еттлінгенрозташоване близько 60 екструзійних ліній.


Німецька компанія SIEGENIA-AUBI KG є одним з провідних виробників фурнітури в світі. Ця фірма відома істинно німецькою якістю своєї продукції і витонченістю конструкторських рішень. SIEGENIA-AUBI випускає системи фурнітури для вікон і систем вентиляції. Фурнітура дозволяє виготовити вікна та двері прямокутної, аркової, напіваркової, трапецевидної, трикутної, вигнутої форми, штульпові та розсувні конструкції. Стратегія компанії направлена виключно на потреби виробників вікон і торгових партнерів: поліпшення інфраструктури збуту і сервісу. Фурнітура Siegenia -  єдина у своєму роді, оскільки має суперстійке покриття від корозії,  що продовжує термін служби фурнітури. Це високоякісна фурнітура, яка оптимально поєднує в собі функціональність,  комфорт і довговічність.

Периметральна фурнітура ROMB (ромб) - нове слово на віконному ринку України від європейського виробника. Її виробником є компанія Metalplast KAPO Zlotow (Польща), що випускає фурнітуру для поворотно-відкидних вікон, у т.ч. металопластикових, починаючи з 70-х років минулого століття. Зараз це надсучасне, високотехнологічне виробництво. Фурнітура ROMB використовується у ПВХ вікнах і балконних дверях. Фурнітура для металопластикових вікон ROMB 3000 – правильне бюджетне рішення. Не відрізняючись за своїми технологічними якостями від іншою європейської фурнітури, ROMB дозволяє запропонувати замовнику металопластикове вікно за нижчою ціною.
Фурнітура ROMB це:
 • гарантія якості;
 • довговічність;
 • технічна досконалість;
 • швидкий монтаж;
 • безпечна експлуатація;
 • відповідна межа регулювання;
 • оптимальна кількість складових елементів.

Фурнітура ROMB - це повноцінна європейська фурнітура, розглядати яку треба як альтернативу віконної фурнітури Roto і доступнішу за ціною. Фурнітура ROMB - це європейська якість за доступною ціною.


Віконна фурнітура Fapim від відомого італійського виробника Fapim SpA поєднує в собі простоту застосування та іноваційність.
Лінія дверних петель Florence для виробів з ПВХ, за своїми технічними рішеннями і широтою регулювань можна вважати однією з найповніших і найпрестижніших серед представлених у наш час на європейському ринку. Жорстка система управління якістю продукції, сертифікована за ISO 9001:2000, забезпечує постійну якість на усіх етапах виробництва.
Віконна фурнітура Fapim має привабливий дизайн і широкі функціональні можливості, які нікого не залишать байдужим. Основним напрямом діяльності компанії є виготовлення надійної і якісної фурнітури. Тому мільйони людей щодня насолоджуються комфортом завдяки використанню даної продукції.
Німецька компанія «CARL FUHR GmbH & Co. KG » пропонує новітню і якісну фурнітуру для пластикових дверей та вікон. Фурнітура FUHR застосовується в поворотно-відкидних конструкціях. Широкий асортимент продукції FUHR дозволяє відповідати постійно зростаючим вимогам безпеки та комфорту в області фурнітури. Високі стандарти технічної функціональності та безпеки поширюються на всі продукти фірми FUHR: системи замикання для вікон, дверей житлових і громадських приміщень, балконних дверей і дверей зимових садів, конструкції з дерева, пластику чи алюмінію. Фурнітура має сучасний сріблястий колір, поверхня блискуча, добре гармоніює з білим кольором пластикового профілю. Елементи фурнітури виконані з високоякісних матеріалів.


Компанія з виробництва плоского скла NSG Group, що працює під брендом Pilkington, - один з найбільших світових постачальників скла і скляної продукції для будівництва.  Pilkington став синонімом майстерності та інноваційного підходу у виробництві плоского скла завдяки видатним технологічним досягненнями, зокрема винайденому ще в 1952 році флоат-процесу, який зараз є світовим стандартом виробництва високоякісного скла.
Компанія Pilkington була заснована в 1826 році, з червня 2006 року входить до NSG Group.
Сьогодні NSG / Pilkington – це:

 • Лідер в галузі передових технологій виробництва флоат-скла, скла з твердим покриттям і прозорого протипожежного скління;
 • Загальний річний обсяг продажів NSG/Pilkington становить 4,7 млрд. євро
 • Власність або пайова участь в 49 флоат-лініях на чотирьох континентах
 • Велика клієнтська база по реалізації продукції
 • Виробничі потужності в 29 країнах на 4 континентах
 • Продажі більш ніж в 130 країнах
Протягом останніх 50-и років компанія Pilkington несе відповідальність за найбільш значущі досягнення в галузі технологій виробництва скла. Інноваційні досягнення компанії включають в себе:
 • Винахід енергозберігаючого скла з твердим покриттям - Pilkington K Glass ™
 • Покращене пожежостійкі скла Pilkington Pyrostop ™
 • Винахід прозорого сонцезахисного скла Pilkington Solar E ™, що запобігає підвищенню температури всередині будівлі внаслідок погодних умов
 • Винахід структурної (безрамної) системи скління фасадів - Pilkington Planar ™
 • Винахідник першого в світі скла Pilkington Activ ™, що самоочищується.Американська компанія Guardian Industries є одним з провідних світових постачальників скла. Компанія Guardian була заснована в 1932 році. Одним з найважливіших досягнень в її історії став перехід у 1970 році до виробництва листового скла із застосуванням флоат-технології. Розвиток компанії Guardian у сфері забезпечення якості, безпеки та різноманіття продукції, а також в області обслуговування став віддзеркаленням глобальних змін на ринку виробництва скла. У 1997 році компанія Guardian Industries Corporation запустила у виробництво серію скла SunGuard, представлену широким асортиментом продукції. Цей факт послужив підтвердженням статусу компанії як провідного виробника і розробника нових видів скла для світової будівельної індустрії.
Багаторічний досвід лежить в основі успіху компанії Guardian, яка пропонує своїм клієнтам високоякісні сучасні вироби зі скла та технічну підтримку силами висококваліфікованих фахівців.
Архітектурне скло SunGuard представлене в кількох серіях:

High Selective
Сучасні будівельні технології висувають підвищені вимоги до теплоізоляції в поєднанні з прийнятним рівнем контролю захисту від сонячних променів. Скло серії SunGuard High Selective відбиває сонячне випромінювання певного діапазону хвиль, дозволяючи пропускати всередину будівлі максимальну кількість природного світла, в той час як більша частина теплової енергії відбивається назовню.
High Performance
Продукція серії SunGuard High Performance включає в себе скло з покриттями, яке поєднує в собі властивості контролю захисту від сонячних променів та енергозбереження. Покриття SunGuard HP має виняткову оптичної прозорість, однорідність відтінку і чудовою селективність. Скло серії SunGuard ® High Performance довговічне, його можна піддавати термозміцненню, гартувати, молірувати, на нього можна наносити шовкографічні зображення, що створює простір для творчості при проектуванні будинків.
Solar
Скло з напиленням серії SunGuard Solar виробляється з використанням запатентованої технології Silacoat компанії Guardian. Скло цієї серії представлено в широкому колірному діапазоні, орієнтованому на сучасні тенденції в дизайні, і поєднує в собі різноманітність характеристик світлопропускання та контролю захисту від сонячних променів.
ClimaGuard
Серія продуктів ClimaGuard включає в себе скло з низькоемісійним покриттям, відмінною рисою якого є найдосконаліші у своєму класі характеристики. Практично невидиме покриття нейтрального кольору надає склу чудовий зовнішній вигляд в поєднанні з відмінними теплоізоляційними характеристиками. Компанія Guardian займає передові позиції в галузі застосування, розвитку та оновлення технологій нанесення напилення на скло, що дозволяє їй створювати продукцію, яка відповідає найвищим вимогам.

 


Французький концерн Saint-Gobain, що починав своє виробництво з листового скла і дзеркал, сьогодні спеціалізується на різних напрямках будівельних і оздоблювальних матеріалів. Напрямок листового скла носить назву Saint Gobain Flat Glass Division.
Концерн Saint-Gobain сьогодні є провідним світовим виробником і дистриб'ютором скла, будівельних і високотехнологічних матеріалів. Saint-Gobain входить в першу сотню світових промислових корпорацій, йому належить більше 1000 компаній у 46 країнах.
Сфери діяльності концерну:

 • Продаж будівельних матеріалів
 • Виробництво конструкційних матеріалів
 • Виробництво скла та дзеркала
 • Розробка матеріалів з високими експлуатаційними якостями
 • Виробництво пакувальних матеріалів
лучшие игры
 Металопластикові вікна Івано-Франківськ
 КОНТАКТИ
Про компацію Профільні системи Склопакети Фурнітура
 Сайти для бізнесу: www.site.if.ua (050) 71-44-547